Nagrania pierwszego albumu Chevy dobiegają końca i  wkrótce trafi on do rąk fanów. W związku z wydarzeniem zespół planuje odwiedzić kilka miast w Polsce, w których zaprezentuje materiał z płyty i nie tylko. Pojawi się wiele niespodzianek w postaci ważnych dla zespołu coverów nawiązujących do szerokich inspiracji Chevy. Będą nowe piosenki, nowe aranżacje, ale na pewno nie zabraknie najbardziej lubianych autorskich kompozycji. Zapraszamy na męskie opowieści w melodyjnym, rockowym wydaniu.

CHEVY - muzyka serca, pełna szczerych słów, prawdziwych historii. Już drugi singiel - "Król", został nominowany jako Przebój Roku 2017 według Antyradia, a chwilę później, dzięki tysiącom głosów, grupa została wybrana Zespołem Roku 2017 w plebiscycie ogólnopolskiego portalu muzycznego Fabryka Zespołów. Chevy to przede wszystkim nastrojowe, bardzo klimatyczne koncerty, w których najważniejszy jest przekaz, bliskość ze słuchaczem. Co kilka miesięcy do sieci trafia kolejny singiel zespołu. Do tej pory w produkcji kolejnych utworów pomagały i pomagają znakomite osobistości, jak Andrzej Puczyński, Tomasz Kasprol Kasprzyk, Tomasz Zed Zalewski czy Andrzej Karp. Jesienią 2018 na rynek trafi debiutancki album zespołu.

Chevy powstało w 2016 roku z inicjatywy wokalisty Łukasza Drapały - znanego z zespołu Chemia - oraz gitarzysty Tomka Jóźwiaka (Ukeje, My Riot itd.). W skład Chevy wchodzą również basista Maciej Cierlecki i perkusista Marcin „Martinez" Prążyński.

Sobota, 8 grudnia 2018, godz. 20.00

Wejście do klubu od godz. 19.00